2.Úklid plovoucí podlahy-článek

Nebaví vás každodenní úklid vaší plovoucí podlahy

 

Jaký mop použít ?, mop na podlahu profi, mop na prach

 

  • Stává se vám, že podlahu vyluxujete, vytřete a váš partner se po ní projde a zanechá na podlaze stopy?
  • Máte domácího mazlíčka a neustále nacházíte chlupy nejen na své podlaze? 

Nechce se vám klečet na kolenou a v zápětí v nich cítit nesnesitelnou bolest? Později jste omotali hadr na smeták, ale hadr jste museli ždímat v kyblíku? S tím je konec!

Čištění podlah  a to i plovoucích patřilo mezi nepříjemné domácí práce. Dnes vám nabízíme rotační mopy, které práci usnadní. Rotační mop s pedálem, rotační mop bez pedálu, easy mop rotační, rotační mop profi, Mopy a úklidové soupravy, díly na rotační mop, rady na úklid a nápady, rotační mop levně, mop na plovoucí podlahy.

                 

Jak mě začal bavit úklid

Nedávno jsem přemýšlela o novém mopu na svou podlahu. Rotační mop je pro mne jako dělaný, úklid s ním je pohoda a úspora nejen času, ale i práce samotné.

Že tomu nevěříte? Skutečností je, že rotační mop, který jsem si vybrala, je bez pedálu. Jsem již starší člověk a mám za to, že je pro mne vhodnější než rotační mop se šlapkou. Ždímací systém se uvede do pohybu pouze stisknutím tyče, která je pohyblivá a stlačením tyče se odstředivka roztočí. 

Tento systém je vhodný i pro děti, pokud vám doma chtějí pomáhat,může to být pro ně velmi zábavné.

Vše hravě zvládnu jednou rukou. Zaujalo mě, že k čištění nepotřebuji sponáty, stačí jen voda. Hlavice s mikrovláknem by se při použití chemikálií a saponátů zničila. Takže je určen pro nás, ženy, co nechceme ztrácet čas nad nepříjemným uklízením. 

Všem ženám doporučuji.

Mopy pro úklid všechny typů podlah

Rotační mop je na čistění a údržbu všech druhů podlah. Takže ať už máte dřevěnou lakovanou podlahu, olejovanou, voskovanou, korkovou podlahu nebo laminátovou podlahu, marmoleum, PVC či vinyl, tak právě můj mop je ideálním prostředkem pro Vaši podlahu.

Mikrovlákno - je nebo není hrozbou pro podlahu?

Utěrka nasazená na hlavici s teleskopisckou tyčí je vyrobena z kombinace polyesterových a polyamidových vláken. Tyto materiály nemají schopnost poškrábat nebo poškodit lakovanou podlahu. Vytírání podlahy pomocí utěrky z mikrovláken je zaručeně bezpečné, účinné a žádným způsobem nepoškodí povrch podlahy.

 

Nezapomeňte však po každém čištění utěrku vymáchat pod tekoucí vodou a občas vyprat na 60°C bez přidání aviváže nebo škrobu

Další odkazy na eshop s rotační mop, mop rotační

 

Štítky: mop na umývání , utřít , setřít mopem, vytřít, uklidit